Chateau St. Havel
Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí s kapacitou 28 dvoulůžkových pokojů. Velkou devizou je strategická poloha a vynikající dopravní dostupnost do historického i obchodního centra Prahy. 

Chateau St. Havel je ideální místo pro svatbu v Praze. Jedná se o oázu klidu v rušném velkoměstě. Díky ubytovací kapacitě je často využíván i pro svatby mezinárodní. Proto je velmi vytížen. Pokud byste se rozhodli pro Vaši svatbu zde, musíte jej rezervovat v dostatečném předstihu

Historie zámku
Zámek byl vybudován jako tvrz v roce 1273. Tvrz zažila i dobytí husity v roce 1420. Jejich vojska tehdy vedl Jan Žižka z Trocnova. Po letech kdy se střídali majitelé a tvrz chřadla, nastala radikální změna v roce 1627. V období třicetileté války císař Ferdinand II. svojí listinou datovanou 27. dubna 1627 ve Vídni daroval kostel a osadu sv. Havla se vším příslušenstvím řádu obutých karmelitánů. Ti přestavěli tvrz na kostel. Doba karmelitánů končila až koncem osmnáctého století, kdy byl v rámci takzvaných josefínských reforem za vlády císaře Josefa II. v roce 1786 zrušen. Od té doby byl v rukou soukromých majitelů a postupnými rekonstrukcemi předělán na zámek. 
V současnosti zámek nabízí mimo hotelu i jiné zajímavé aktivity. Mimo jiné i wellness a oblíbený golf. Na svatbu můžete využít i obřad přímo v zámecké zahradě. Chateau St. Havel je výborná volba pro svatbu v našem hlavním městě.