DJ na svatbu Praha

Individuální přístup

Klademe si důraz na individuální přístup. Cílem je, splnit požadavky snoubenců a zakomponovat služby tak, aby váš DJ na svatbu dokázal realizovat všechna přání. Nezajistím vám pouze kvalitní muziku, ale navíc zábavnou show. S DJ na svatbu Praha můžete mít hned několik služeb v jednom. Zajistíme palylist dle přání, uvedeme hlavní okamžiky svatebního dne, postaráme se o zábavu. Jako doplňkovou službu nabízíme například Fotokoutek FunBox (více zde). Obsluha a profesionální přístup je samozřejmostí.


  • Profesionální přístup.
  • Vše je připraveno přesně dle vašeho přání.
  • Nejmodernější technika a široký repertoár samozřejmostí.
  • Moderování a bavení hostů v jednom.
  • Výhodné balíčky společně s Fotokoutkem FunBox.
  • Hrajeme nejen na večerní zábavě, ale ozvučíme vám i obřad či svatební hostinu.
  • Působení hlavně v Praze a blízkém okolí, ale přijedeme kamkoli.

Neváhejte a domluvte si schůzku se svým DJem na svatbu v Praze. Referencí jsou nám desítky spokojených zákazníků. Můžete mezi ně patřit i vy.


Svatba je pro každého významnou událostí a přejete si, aby tento den byl nezapomenutelný. Organizace a přípravy jsou vždy náročné, obzvlášť, když si přejete, aby vše bylo dokonalé bez chybičky. Velikou roli hraje hudba a hudební doprovod. Volba toho správného DJ na svatbu vám dokáže usnadnit nejen práci, ale hlavně pobavit vašeho hosty a postarat se o jedinečný zážitek.

Působiště DJ na svatbu Praha je nejen převážně v Praze, ale i jeho blízkého okolí. Nenabízíme pouze služby DJe, ale také moderátora, baviče a profesionála, který dokáže vytvořit nezapomenutelnou show.


DJ na svatbu Praha může být přítomný již u obřadu, kdy ozvučení je klíčové. Od příchodu nevěsty a ženicha, až po svatební gratulace. Vybereme spolu hudbu ke svatební hostině, rautu, a hlavně na večerní zábavu. Díky širokému repertoáru a nejmodernější technice jsme schopni zahrát cokoli.

Přejete si program obohatit například o karaoke? I to není vůbec žádný problém. Připravíme seznam písniček a postaráme se o vybavení.

Pokud stále váháte, zda si objednat právě DJ na svatbu, zde je seznam, který hovoří jasně pro: