Fotokoutek

Pokud máte rádi zábavu, tak jistě fotokoutek je tou pravou zábavou na svatbu nebo večírek.

Fotokoutek je nenásilnou formou, jak zabavíte sebe i hosty na oslavě, svatbě, firemní večírku. Každý se jistě setkal v touto novinkou na akcích. Jedny nejstarší modely, naleznete pořád u vstupech do metra třeba na i.p. pavlova. Fotokoutek býval nejčastěji používaný na fotky do pasů nebo občasnkých průkazů. Kolem roku 2015, začal fotokoutek dostávat do České republiky, v podobě, jak ji známe z večírků. V dnešní pokročilé době, je tento přístroj laděn k dokonalosti, třeba natáčení krátkých videí, sdílení na sociálních sítí, kličovému pozadí, dosazovaní grafiky a mnoho dalšího.

Fotokoutek

Fotokoutek prošel mnoho vylepšení ale i přesto, to hlavní, co lidi nejvíce baví, jsou hlavně fotky :-) Je jedno vylepšení, který se stalo nedílnou součástí dnešní podobě a to vtipný rekvizity. Vtipný rekvizity dodají lepší náladu a spestří každou fotografii. Na každý rohu si lidi dělají selfie, fotí každý výhled, nové oblečení a instagram je vzestupu. Když lidi fotoky pořizují, nikdo si sebou nebere vtipný kloubouky ani kníry a k tomu připojíte velkej náhledový monitor s rychlím tiskem fotografii. Je to nejlepší zábava na večíre ? No, první bych řekl že bude alkohol ale hned za po alkoholu je fotokoutek :-) 

Další výhodou je, kvalita pořízených fotografií. U fotokoutku je velký studiový blesk, který vykouzlý dokonalejší fotku, než mobilní fotograf nebo váš telefon.

Hlavní výhody fotokoutku na akci

Rekvizity

Rychlý tisk fotografií

Klíčovací pozadí

Kvalita fotografií

Sdílení na sociálních sítí

Zábava do raních hodin

Všechny tyto faktory by měl obsahovat správný profesionální fotokoutek. Můj fotokoutek Funbox, všechny výhody obsahuje.

Velkou výhodou mého fotokoutku je, že může přijet semnou v autě a nemusí být součásti balíčku personál, kde ušetříte peníze.

Představení fotokoutku funbox naleznete na stránkách www.fotokoutkufunbox.cz

Máme za sebou desítky úspěšných akcí, tisíce vytištěných fotek. A spousty nadšených hostů. Máme na zakázku vyráběný cedule, mnoholetou praxi, za rozumný peníze.