Karaoke

DJ Na KARAOKE

Karaoke je forma pěvecké zábavy, velmi oblíbená v zahraničí, ale i v Čechách je rok od roku populárnější. K provozování karaoke potřebujete zvukovou aparaturu s mikrofony, projektor s plátnem nebo TV a v neposlední řadě karaoke DJ. Ten musí vlastnit sbírku karaoke songů a moderuje celý průběh večera. Vše jsem schopen Vám zajistit. 

Při karaoke běží zpívajícím na obrazovce nebo plátně text písně, kterou si vybrali. Proto se nemusíte obávat, že se "netrefíte" do hudby, nebo zapomenete text. Můžete si tak na svatbě nebo firemním  večírku udělat pěveckou soutěž nebo si jen tak zazpívat.

Karaoke je skvělou zábavou na jakoukoli párty. Ať už se jedná o svatební veselí nebo firemní večírek. Nikdy jsem do karaoke nikoho nenutil, kdo si ho ale vybral, ten toho nelitoval. Karaoke je skvělým zpestřením každého večírku, protože doplňuje možnosti zábavy, kterou Vy a Vaši hosté oceníte.

Níže přikládám seznamy karaoke písní, do kterých můžete nahlédnout. Seznamy jsou rozděleny na českou a zahraniční tvorbu. Mám přes 4 000 karaoke titulů, takže je z čeho vybírat.

České skladby pro karaoke

seznam českých skladeb v pdf

Zahraniční skladby pro karaoke

seznam zahraničních skladeb v pdf - část 1
seznam zahraničních skladeb v pdf - část 2
seznam zahraničních skladeb v pdf - část 3

Muzikálové skladby pro karaoke

seznam muzikálových skladeb v pdf

Pokud Vás zajímají informace o mně, více se dozvíte zde.

aaaa