České ploužáky na svatbu

07.09.2021

Plánování svatby je bezpochyby jednou z nejradostnějších událostí, ale může také pěkně potrápit. Musíte myslet na spousty věcí, jako jsou květiny, výzdoba, dort, hudba a zábava. Sestavení správného playlistu je velice klíčovým okamžikem zábavy, která se na svatbě bude odehrávat. A vzhledem k tomu, že se jedná o velmi romantickou událost, neměly by na vaší svatbě chybět i české ploužáky, které jsou stále ve velké oblibě.

No řekněte sami, ty rockové balady se dají srovnávat s těmi světovými, navíc velikou výhodou je, že neexistuje žádná jazyková bariéra, tudíž si můžete vybrat písničku nejen která krásné zní, ale která taky nezpívá o žádných tragédiích, smrti, nešťastné lásce apod.


Abychom vám ty naše krásné české ploužáky na svatbu připomněli, sestavili jsme seznam těch nejhranějších. Jsou mezi nimi jak staré pecky, tak i věci novější.

Seznam nejhranějších českých ploužáků na svatbě:

1. David Koller - Chci zas v tobě spát - i když tato skladba patří pomyslně do těch spíše novějších, stále je velice oblíbená a často hraná.

2. Petr Kolář - Ještě že tě lásko mám - tak toto je klasika, která snad nesmí chybět na žádné svatbě.

3. Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech - že jste na tuto písničku málem zapomněli? Melodie i slova, která dokážou vyvolat emoce, o kterých jste nevěděli, že je máte.

4. Kryštof - Ty a Já - čím dál častější a novější věc.

5. Jiří Korn - Ještě tě mám plnou náruč - tato patří zaručeně k top českým ploužákům na svatbu.

6. Lucie Bílá a Petr Hapka - Dívám se, dívám - ploužák, který patří k těm zakončovacím.

7. Kryštof a Klus - Cesta - také novější, ale velmi povedená, co do melodie, ale i textu.

8. Petra Janů - Už nejsem volná - a máme tady další českou klasiku, bez které se neobejde žádná svatba.

9. Helena Vondráčková - Lásko má já stůňu - jedna pohádková nesmí prostě chybět a tato se velice povedla.

10. Tereza Kerndlová - Schody z nebe - toto je prostě takový milý český ploužák přesně na svatbu.

Vybrali jste si? Nebo jsme vám alespoň trochu poradili, možná něco připomněli a teď už pro vás bude playlist naprostá hračka. České ploužáky na svatbu jednoznačně patří a jsou stále hranějšími a oblíbenějšími.