Chateau St.Havel

04.06.2020

Chateau St. Havel patří v Praze mezi má nejoblíbenější svatební místa, které je i hojně vyhledáváno snoubenci. Je zmíněno i v místech na svatbu, kterým se věnuji.

Tento čtyřhvězdičkový novogotický zámek je kompletně zrekonstruovaný a nachází se na Praze 4. Hotel svým klientům nabízí wellness, zámecké ubytování, skvělou restauraci a výbornou dostupnost do centra Prahy. Což Vaši hosté určitě ocení.

Když jsem zde jako svatební DJ hrál poprvé, tak při prvním pohledu mě zámek a přilehlé okolí naprosto uchvátilo. Hotel je obklopen zelení a zasazen uprostřed krásného, udržovaného anglického parku. Ani by mne nenapadlo, že téměř v centru Prahy, kousek od rušné křižovatky, se může skrývat takové kouzelné prostředí s nádhernou budovou. Kolem zámku se nachází i několik menších rybníků a pro milovníky golfu je zde také golfové hřiště. Toto místo je jak stvořené pro svatbu. Je nejenže romantické, ale člověk se zde celkově cítí velmi příjemně. Pro ty, kteří mají rádi klid, přírodu, eleganci s nádechem luxusu, je Chateau Havel ideálním prostorem k uspořádání svatby.

Jak se hraje na Chateau Havel

Jako Dj na svatbu jsem zde vystupoval již několikrát a nemůžu si to vynachválit. Nejenže tady skvěle vaří ( hlavní kuchař je Ondřej Slanina, kterého můžete znát z pořadu "Kluci v akci"), ale také personál je velice milý a profesionální. Wellness jsem zatím bohužel nevyzkoušel :)

Za zmínku také stojí to, že se tu dělají jak církevní, tak civilní obřady nebo registrovaná partnerství. Své ano si můžete říct v zámecké kapli nebo v zámeckém parku. Na obou místech jsem obřad zvučil a obě jsou velice hezká a romantická. Pokud to počasí dovolí, tak mne osobně se více líbí obřad v zámeckém parku. Tento jedinečný hotel zvládne připravit a uspořádat hostinu až pro 400 osob. Pokud tedy plánujete velkou svatbu, St. Havel je správná volba.

Myslím si, že pro každého DJ na svatbu je čest zvučit zde svatbu. Já osobně se na toto místo velice rád vracím a vždy mě těší být součástí svatebního dne v tomto zámku.