Fotokoutek

21.04.2020

V posledních letech se fotokoutek stává velice oblíbenou zábavou na svatbu či firemní večírek. Fotokoutek si můžete pronajmout prakticky na jakýkoliv typ akce. Tato nenucená zábava potěší každého bez rozdílu věku či pohlaví.

Před pár lety jsem měl možnost seznámit se na jednom firemním večírku pro Českou spořitelnu, kde jsem působil jako DJ, s člověkem, který jeden takový fotokoutek vlastnil. Firma jej měla na svoji párty ten večer pronajatý. Tenkrát se mi zalíbil natolik, že jsem se rozhodl si ho také pořídit. Přišlo mi to jako skvělá forma zábavy a jako perfektní doplňková služby k dýdžejingu. Bude tomu již pět let, co se mnou můj Fotokoutek FunBox jezdí po akcích. Fotokoutek se stal neodmyslitelnou součástí firemních večírků a je stále více vyhledáván snoubenci, kteří volí fotokoutek jako jednu z mnoha variant zábav na svatbu.

Já osobně fotokoutek rád svým klientům doporučuji. Nejenže to je příjemná forma zábavy na úrovni, která nikoho neurazí, ale díky vtipným rekvizitám si Vaši hosté při samotném focení užijí i spoustu legrace. Navíc si odnesou pěkný dárek v podobě vytištěné fotografie a budou mít na Vaši párty hezkou vzpomínku. Navíc nechybí množství rekvizit

Rekvizity  

Rekvizity máme připravené například na téma Casino, Svatba, 100 let výročí ČSR, 60.léta, Cesta kolem světa, Čertovský párty ples, Halloween, Vánoce a Silvestr, Mikuláš, Námořnická párty, Havajská párty, Gangster párty. Vybaveni jsme i na dětské narozeninové oslavy. Nabídku nadále rozšiřujeme. Velký úspěch má takzvané klíčování. Což je technika, kdy zasadíme Vaši fotku do vybraného pozadí. Rázem se tak ocitnete na slunné pláži, v romantické krajině či zasněžené Praze. Díky naším šikovným grafikům, se meze Vaší fantazii nekladou. Ani výlet do vesmíru není žádný problém. Díky našemu servisu, kdy Vám nabízíme špičkové DJs (mající široký repertoár a mnoho zkušeností s večírky), jsme se rozhodli nabízet DJ´s společně s fotokoutkem Funbox v jednom balíčku. Díky této kombinaci ušetříte až 50 % nákladů a báječná nálada bude přesto zajištěna.