Scénické osvětlení prostoru

03.05.2020

Scénické osvětlení prostoru je další možnost, co svým klientům nabízím, kromě klasického nasvícení prostoru. O co přesně jde? Scénické neboli architektonické osvětlení se využívá k nasvícení exteriérů a interiérů. Tato osvětlovací technika se dříve používala především k nasvícení divadelní scény. Postupem času začala pronikat i do ostatních oblastí a začala se též využívat při různých významných společenských událostech, mezi které samozřejmě patří i svatby, různé eventy nebo narozeninové oslavy. Světelné technika, které mám opravdu dostatek, dokáže kterékoliv místo či objekt zahalit do krásných pestrých barev. Tímto dotvoříme dokonalou a dech beroucí atmosféru, která umocní nezapomenutelné okamžiky Vašeho velkého dne. 

Jak zatraktivnit prostor?

Na Vaší svatbě či večírku jsem schopen nasvítit sloupy, terasy, květiny, palmy, stromy, altánky, bazény a různé prostory. Prakticky vše, nač si člověk vzpomene, fantazii se meze nekladou. Beze sporu velkou výhodou scénického osvětlení je také to, že kromě svatební výzdoby dokáže i ne úplně zajímavý a oku lahodící prostor udělat skutečně atraktivním. Stačí si jen s barvami pohrát. Nabízím nejen RGB, ale i bílé světelné provedení. Vše záleží na domluvě a Vašich představách. Samozřejmě Vám v případě potřeby i velmi rád poradím.

Scénické osvětlení je příplatková služba. Jsem schopen nasvítit i velké prostory a zajistit tolik světelné techniky, kolik bude třeba. 

Pokud si přejete, aby Vaše svatba, firemní večírek nebo oslava narozenin byla tak trochu jiná. A pokud chcete Vaše hosty příjemně překvapit a umocnit atmosféru tohoto výjimečného dne, tak s příchodem večera, až obloha potemní, rozsviťte všechna světla, tím udělejte Váš večer kouzelným a nezapomenutelným.

Scénické osvětlení spíše využívají firmy. Nejčastěji k nasvícení prostoru ve svých firemních barvách. Samozřejmě, ale není problém nasvítit svatbu či soukromé večírky. Pokud budete chtít své hosty opravdu oslnit. Vývoj světelné techniky letí vpřed mílovými kroky. Hlavně s nástupem LED technologií. Scénické osvětlení dodá oslavě nebývalý rozměr, na který jsme dříve nebyli zvyklí.