Svatba 7.10.2021 v Chateau St.Havel

18.10.2021

Svatební sezona se pomalinku blíží ke konci. A musím konstatovat, že se i přes pozdější začátek, celkem vydařila. Novomanželé nechávali objednávky na poslední možný moment, proto byl náš diář plný hlavně přesunutých svateb z minulého roku. Po uvolnění restrikcí, přišla vlna poptávek, která nás vrátila do starých kolejí. Sice jsme samozřejmě nedosáhli stejná čísla jako před pandemií covid 19, ale v rámci možností musíme být spokojeni.

Jedna z posledních letošních svateb, co jsem hrál, se odehrála v krásném prostředí Chateau St havel. Co do počtu nebyla příliš veliká. Sešlo se zhruba 30 svatebčanů. Svatba probíhala ve čtvrtek a novomanželé měli vše vymyšlené do posledního detailu. Od krásné výzdoby, po ručně vyrobené pozadí do fotokoutku, až po vlastní Jager pípu pro zamražené panáky, atd ...

Nevěsta si nechala ušít nádherné šaty na míru od módního návrháře Dominika Navrátila. Líbila se mi i výzdoba, stylizovaná do vínové barvy. Barva se promítla na stůl, tak i do výslužky nebo do svépomocí vyrobených písmen a kytic ve výzdobě. Výslužka pro hosty bylo mýdlo ve vínové barevně a tvaru srdce.

Počasí se novomanželům opravdu vydařilo. V průběhu obřadu začalo svítit sluníčko, což v chladném počasí, který v říjnu panuje, byla opravdová bomba. Na svatbách často využívaný, skvělý křesťanský oddávající pan Makovička dodal obřadu něžnost s dávkou vtipných komentářů. Což je ostatně u pana Makovičky dobrým zvykem.

Sice se jednalo o malou svatbu a na party zůstalo 14 hostů, přesto byla do poslední chvíle skvělá zábava. Nechyběla hra Svatební kočár (návod najdete zde), ani populární tombola. Novomanželům přeji všechno nejlepší do jejich společného života a doufám, že si všichni účastníci svatbu užili, tak jako já.

Osobně mám k Chateau St.Havel vřelý vztah a rád se tam vracím. Krásné prostředí, výborné jídlo, skvělý personál i dokonalá koordinace celého dne jsou naprostou samozřejmostí. V březnu příštího roku se do Chateau St.Havel opět podívám s fotokoutkem Funbox a kolegyní DJ Marii z naší agentury DJs-nasvatbu.cz, kde společně budeme zajišťovat zábavu pro novomanžele.

Fotografka: malesvatby.cz

Místo svatby: Chateau St.Havel

DJ: Radek Šiml

Výroba šatů ://dominiknavratil.cz/