Reference

  Reference z mého facebooku 

Miroslava Stodolicova

Lepšího DJe jsme si nemohli přát!!! Skvělá party!!! Od všech hostů jsme dostali pochvalu a kompliment, že to byla nejlepší svatba na které byli. Mockrát děkujeme Radkovi, za jeho skvělou práci, skvělé písničky, skvělou atmosféru a skvělý fotokoutek. Všichni si to moc užili. :) 

Sylvie Hohnová

Radek je profesionál na svém místě! Mockrát děkujeme za super ozvučení, moderování a celkovou pomoc na naší svatbě. Všichni jsme si to moc užili a hlavně si zatancovali ! :-) Hosté si Radka chválili, určitě doporučíme dál ! :-)

Martina Šubrtová

Radek byl výborný. Dali jsme mu minimum instrukcí a trefil se maximálně do našeho vkusu. Krásné byly i světelné efekty. Díky němu jsme trsali, jak o život :) Bude-li v budoucnu příležitost, určitě ho využiji či přátelům doporučím. Za nás deset hvězd z pěti :D Díky, Radku :)

Hanka Jonášová

Senzační spolupráce, nemám ani nejmenší výhradu. Všichni hosté si vás Radku moc chválili! Děkujeme. Rozhodně doporučuji! 

Naty Koudelková

Radek byl velmi přátelský a pozorný. Celkově z něj byli všichni hosté nadšení. Hudbu hrál takovou, jakou jsme si vybrali ale to co sám hrál, byla pecka a moderoval vše co bylo zapotřebí. Pokud nikdo netančil, tak měl energii a sám si tančil do hudby, což bylo super, že jen nestál, ale bavil se. Doporučuji všem, co si chtějí svatbu opravdu užít.

Gabriela Vlčková

DJ Radek byl správná volba na naši svatbu. Celý den se perfektně staral o hudbu, včetně nazvučení venkovního obřadu. Tančilo se, zpívalo se a hosté se bavili až do rána. Moc děkujeme!!"

Jáchym Lukeš

Radek se zúčastnil jako DJ naší svatby. Výběr hudby byl opravdu skvělý, hosté - napříč generacemi - se bavili a tancovali až do rána! Od Radka jsme měli vypůjčený také fotokoutek, takže nám hosté mohli lepit fotky se vzkazy do svatební fotoknihy. Moc děkujeme za skvělou atmosféru na svatbě.

Jakub Radkovský

Velmi děkujeme za skvělé služby DJ Radka na naší svatbě!!! Milý, pozorný, ochotný, opravdu muž na správném místě!!!.

Yvett Ttevy

Děkujeme Radkovi za skvělou a bezproblémovou domluvu před svatbou a výbornou spolupráci během svatebního dne i večera. Splnil naprosto vše předem domluvené a během dne skvěle zvládal improvizaci. Lepšího DJe a moderátora jsme si nemohli vybrat.

Jitka Putra

Radek je profík a postará se o super zábavu - měli jsme ho na svatbě tuto sezónu, a protože jsme měli svatbu dvojjazyčně - velice jsme ocenili, že Radek spolupracuje s anglicky mluvící kolegyní. Před svatbou jsme se několikrát setkali, abychom doladili detaily a představili mu naší vizi - on vždy ochotně přijel a komunikace s ním byla vždy bez problému!

Radka i celý jeho tým doporučujeme“

Lenka Sovová

Na narozeninovou oslavu jsme si vybrali DJ Radka a byla to super volba! Výběr hudby absolutně perfektní (jakoby viděl lidem do hlavy, co chtějí zahrát:-)) V kombinaci s moderátorem Jirkou tvořili sehranou dvojku - vtipní, zábavní, pařili s námi celý večer.

Petra Dlouhoruka

Děkujeme velice za krásný obřad i následnou zábavu. Tak dobré ozvučení v na hradě ještě neměli podle slov pana manažera. Hrál jste krásně a energicky. Velice doporučuji, moc příjemné jednání a s ničím nebyl problém. Děkuji i za projektor, fotokoutek, nasvícení prostoru, vstřícnost..

Podívejte se na moje reference přímo na facebooku :-)

Fotogalerie